رده بندی نهایی ۸ گروه + جدول دور حذفی
admin
تیر ۷, ۱۳۹۳
اخبار دزفول
781 بازدید
|
۱ |
برزیل |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۷ |
۲ |
۵ |
۷ |
|
۲ |
مکزیک |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۴ |
۱ |
۳ |
۷ |
|
۳ |
کرواسی |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۶ |
۶ |
۰ |
۳ |
|
۴ |
کامرون |
۳ |
۰ |
۰ |
۳ |
۱ |
۹ |
۸- |
۰ |
|
۱ |
هلند |
۳ |
۳ |
۰ |
۰ |
۱۰ |
۳ |
۷ |
۹ |
|
۲ |
شیلی |
۳ |
۲ |
۰ |
۱ |
۵ |
۳ |
۲ |
۶ |
|
۳ |
اسپانیا |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۴ |
۷ |
۳- |
۳ |
|
۴ |
استرالیا |
۳ |
۰ |
۰ |
۳ |
۳ |
۹ |
۶- |
۰ |
اسپانیا ، انگلیس ، ایتالیا و پرتغال در بین ۱۶ تیم حذف شده ؛
به گزارش گروه جام جهانی روناش ، با پایان دوره گروهی جام جهانی، چهره ۱۶ تیم برتر شناخته شد. در جدولهای زیر رده بندی نهایی ۸ گروه و همچنین جدول و برنامه کامل دور حذفی را مشاهده میکنید …
|
۱ |
برزیل |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۷ |
۲ |
۵ |
۷ |
|
۲ |
مکزیک |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۴ |
۱ |
۳ |
۷ |
|
۳ |
کرواسی |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۶ |
۶ |
۰ |
۳ |
|
۴ |
کامرون |
۳ |
۰ |
۰ |
۳ |
۱ |
۹ |
۸- |
۰ |
|
۱ |
هلند |
۳ |
۳ |
۰ |
۰ |
۱۰ |
۳ |
۷ |
۹ |
|
۲ |
شیلی |
۳ |
۲ |
۰ |
۱ |
۵ |
۳ |
۲ |
۶ |
|
۳ |
اسپانیا |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۴ |
۷ |
۳- |
۳ |
|
۴ |
استرالیا |
۳ |
۰ |
۰ |
۳ |
۳ |
۹ |
۶- |
۰ |
|
۱ |
کلمبیا |
۳ |
۳ |
۰ |
۰ |
۹ |
۲ |
۷ |
۹ |
|
۲ |
یونان |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۲ |
۴ |
۲- |
۴ |
|
۳ |
ساحلعاج |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۴ |
۵ |
۱- |
۳ |
|
۴ |
ژاپن |
۳ |
۰ |
۱ |
۲ |
۲ |
۶ |
۴- |
۱ |
|
۱ |
کاستاریکا |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۴ |
۱ |
۳ |
۷ |
|
۲ |
اروگوئه |
۳ |
۲ |
۰ |
۱ |
۴ |
۴ |
۰ |
۶ |
|
۳ |
ایتالیا |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۲ |
۳ |
۱- |
۳ |
|
۴ |
انگلیس |
۳ |
۰ |
۱ |
۲ |
۲ |
۴ |
۲- |
۱ |
|
۱ |
فرانسه |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۸ |
۲ |
۶ |
۷ |
|
۲ |
سوئیس |
۳ |
۲ |
۰ |
۱ |
۷ |
۶ |
۱ |
۶ |
|
۳ |
اکوادور |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۳ |
۳ |
۰ |
۴ |
|
۴ |
هندوراس |
۳ |
۰ |
۰ |
۳ |
۱ |
۸ |
۷- |
۰ |
|
۱ |
آرژانتین |
۳ |
۳ |
۰ |
۰ |
۶ |
۳ |
۳ |
۹ |
|
۲ |
نیجریه |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۳ |
۳ |
۰ |
۴ |
|
۳ |
بوسنی |
۳ |
۱ |
۰ |
۲ |
۴ |
۴ |
۰ |
۳ |
|
۴ |
ایران |
۳ |
۰ |
۱ |
۲ |
۱ |
۴ |
۳- |
۱ |
|
۱ |
آلمان |
۳ |
۲ |
۱ |
۰ |
۷ |
۲ |
۵ |
۷ |
|
۲ |
آمریکا |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۴ |
۴ |
۰ |
۴ |
|
۳ |
پرتغال |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۴ |
۷ |
۳- |
۴ |
|
۴ |
غنا |
۳ |
۰ |
۱ |
۲ |
۴ |
۶ |
۲- |
۱ |
|
۱ |
بلژیک |
۳ |
۳ |
۰ |
۰ |
۴ |
۱ |
۳ |
۹ |
|
۲ |
الجزایر |
۳ |
۱ |
۱ |
۱ |
۶ |
۵ |
۱ |
۴ |
|
۳ |
روسیه |
۳ |
۰ |
۲ |
۱ |
۲ |
۳ |
۱- |
۲ |
|
۴ |
کرهجنوبی |
۳ |
۰ |
۱ |
۲ |
۳ |
۶ |
۳- |
۱ |
|
یک هشتم نهایی |
|
یک چهارم نهایی |
|
نیمه نهایی |
|
فینال |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
شنبه ۷ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
برزیل |
|
|
شنبه ۱۴ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
شیلی |
|
|
|
|
|
|
یکشنبه ۸ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
کلمبیا |
|
|
|
چهارشنبه ۱۸ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
اروگوئه |
|
|
|
|
|
|
دوشنبه ۹ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
فرانسه |
|
|
جمعه ۱۳ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
|
نیجریه |
|
|
|
|
|
|
سه شنبه ۱۰ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
آلمان |
|
|
|
دوشنبه ۲۳ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
الجزایر |
|
|
|
|
|
|
یکشنبه ۸ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
هلند |
|
|
یکشنبه ۱۵ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
|
مکزیک |
|
|
|
|
|
|
دوشنبه ۹ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
کاستاریکا |
|
|
|
پنجشنبه ۱۹ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
یونان |
|
|
|
|
|
|
سه شنبه ۱۰ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
دیدار رده بندی |
|
آرژانتین |
|
|
شنبه ۱۴ تیر ساعت ۲۰:۳۰ |
|
یکشنبه ۲۲ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
سوییس |
|
|
|
|
|
|
|
|
چهارشنبه ۱۱ تیر ساعت ۰۰:۳۰ |
|
|
|
|
|
|
|
|
بلژیک |
|
|
|
|
|
آمریکا |
|
|
|